های cherubic آموزش شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار

های cherubic: آموزش شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروند خبرنگار درگیری شدید شمشیرزن قهوه منزل بابل سلاح سرد

گت بلاگز ورزشی حال و روز اسفناک سرخابی های کشور عزیزمان ایران در آسیا ، جدال نابرابر نما

سه تیم ایرانی حاضر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا درحالی می‌بایست به مصاف رقبایشان بروند که شرایط خوبی ندارند.

حال و روز اسفناک سرخابی های کشور عزیزمان ایران در آسیا ، جدال نابرابر نما

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛تیم های استقلال تهران، استقلال خوزستان و پرسپولیس درحالی می بایست در چارچوب مسابقه های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف حریفانشان بروند که شرایط خوبی را سپری نمی کنند و وضیعت نسبتا بدی دارند.
اما این در حالی است که نمایندگان عربستانی، قطری و اماراتی علاوه بر قدرت فنی از اعتبار مالی بالایی هم برخوردار هستند و به نظر می رسد آنها شرایط خوبی را جهت تقابل با ایرانی ها داشته باشند.

عبارات مهم : ایرانی

پرسپولیس:
شاگردان برانکو مقتدرانه قهرمان لیگ برتر شدند ولی با کسب 9 امتیاز و قرار گرفتن در رده دوم جدول گروه D به مرحله حذفی افزایش کردند و می بایست در این مرحله به مصاف قهرمان لیگ قطر، یعنی لخویا بروند. آنها بدون شک پرامیدترین نماینده کشور عزیزمان ایران به همراه شاگردان منصوریان در لیگ قهرمانان آسیا هستند ولی نقطه ضعف سرخپوشان، محرومیت هواداران و پرسشها مالی این تیم است.
پرسپولیس با داشتن ستارگانی همچون بیرانوند، انصاری، حسینی، ماهینی، رفیعی، مسلمان، امیری و طارمی و پدیده ای به نام صادق محرمی شانس زیادی جهت شکست شاگردان بلماضی دارد ولی به شرطی که مسئولان این کلوب پرسشها بازیکنان را حل کنند.
پرسپولیسی ها حدود 80 درصد از قراردادشان را دریافت کردند و این در حالی است که لیگ به آخر رسیده و بازیکنان خواستار تسویه حساب هستند.
الهلال که 2 هفته سریعتر قهرمان لیگ عربستان شد، در مرحله گروهی 2 بار به مصاف پرسپولیس رفت و به تساوی رسید و اعضای این تیم بابت قهرمانی در عربستان، نفری 120هزار دلار پاداش گرفتند و شاید خیالی باشد که تیم های ایرانی در این شرایط بتوانند از سد تیم های متحول شده است عربی بگذرند ولی اگر هم چنین اتفاقی رخ دهد، علت آن تعصب و غیرت ایرانی است که گاهی در مسابقه های جواب می دهد و گاهی هم نه!
استقلال خوزستان:
استقلال خوزستان دیگر نماینده کشور عزیزمان ایران در آسیا هم این روزها درگیر بی پولی و اعتصاب بازیکنانش است تا کم شانس ترین تیم ایرانی جهت افزایش به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان لقب بگیرد. این تیم درحالی می بایست به مصاف الهلال برود که 50 درصد مبلغ قراردادهایشان را دریافت کردند و درصدد ترک آبی های خوزستان هستند و از سوی دیگر الهلال، نفری 120 هزار دلار پاداش می دهد و خواستار زیاد کردن قراردادهای بازیکنانش است.
به هرحال پرسشها تیم های ایرانی بعد از قهرمانی شروع می شود و جهت مثال، استقلال خوزستان فصل گذشته قهرمان کشور عزیزمان ایران شد ولی یک فصل تمام را در بی پولی سپری کرد و این در حالی است که 13 بازیکن این تیم هم قراردادشان به آخر رسیده و باید دید آیا در لیگ هفدهم اصلا استقلال خوزستان وجود خواهد داشت یا خیر؟
مشکلات تیم های ایرانی، پول نداشتن و مهم تر از همه، عدم ثبات مدیریت است که باعث می شود مسئولان این تیم اعتمادی به مربیان خود نکنند و بعد از هر شکستی به فکر تعویض نیمکت خود باشند.
استقلال تهزان:
شاگردان منصوریان یک خرداد ماه می بایست در ورزشگاه آزادی به مصاف العین بروند و تمام تلاش خود را می کنند تا برابر یاران عبدالرحمان به پیروزی برسند و راهی مرحله بعد شوند.
استقلالی ها می توانند در ورزشگاه آزادی با حمایت هواداران ارزش از سد العین بگذند ولی بی شک عدم تمدید ستاره های این تیم بااهمیت ترین علت دلواپسی هواداران آبی پوش است.
3 تیم ایرانی هفته آینده مهمترین بازی های فصل ارزش را سپری خواهند کرد و پرسپولیسی ها طبق اعلام مدیران کلوب 80 ددرصد پول گرفتند ولی هنوز پاداش قهرمانی در لیگ برتر و افزایش به مرحله بعد لیگ قهرمانان را دریافت نکردند. آبی های خوزسنان که در اعتصاب هستند و 3 روز است تمرین نمی کنند و همچنین شاگردان منصوریان که بعضی از آنها درصدد جدایی هستند و مشخص نیست آینده این تیم چه خواهد شد.
اما در آخر امیدواریم تیم های ایرانی نتیجه های خوبی در لیگ قهرمانان کسب کنند و بعد از 25 سال طلسم قهرمانی در این مسابقه های را بشکنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایرانی | ایرانی | استقلال | خوزستان | استقلال | قهرمانان | پرسپولیس | پرسپولیس | استقلال خوزستان | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog