های cherubic آموزش شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار

های cherubic: آموزش شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروند خبرنگار درگیری شدید شمشیرزن قهوه منزل بابل سلاح سرد

گت بلاگز افغانستان دانشگاه امریکایی افغانستان باردیگر خواهان رهایی دو تن از استادانش از قید طالبان شد

دانشگاه امریکایی افغانستان یکبار دیگر خواهان رهایی هرچه سریعتر دو تن از استادان ربوده‌شدۀ این دانشگاه از قید گروه طالبان هست.

دانشگاه امریکایی افغانستان باردیگر خواهان رهایی دو تن از استادانش از قید طالبان شد

به گزارش خبرنگار حوزه افغانستان گروه تحریریه سایت جوان، این دانشگاه با نشر بیانیه ای می گوید که خواستار رهایی بدون قید و شرط و آنی هم کارانشان کوین کینگ و تیمونی ویکس هستند.

در بیانیۀ این دانشگاه گفته شده است که این دوتن جهت تدریس جوانان افغان و کمک به بازسازی افغانستان به این کشور آمده بودند.

همچنان این دانشگاه می گوید ما می خواهیم آنان هرچه سریع آزاد شوند و بدون این که به آنان آسیبی رسانیده شود، به کنار خانواده و دوستان و هم کارانشان بر گردند.

این دو استاد دانشگاه امریکایی افغانستان در ماه اگست سال ۲۰۱۶ میلادی به وسیله افراد گروه طالبان به گونۀ مرموزی از شهر کابل ربوده شدند.

دانشگاه امریکایی افغانستان باردیگر خواهان رهایی دو تن از استادانش از قید طالبان شد

سپس گروه طالبان ویدیوهایی از این دو استاد دانشگاه امریکایی افغانستان را نشر کردند که آنان خواهان رهاییشان گردیدند و رباینده گانشان خواهان مبادلۀ زندانیان طالبان با آنان شدند.

کوین کینگ امریکایی و تیمونی ویکس آسترالیایی در نزدیک دانشگاه امریکایی افغانستان به وسیله افرادی که لباس نیروهای امنیتی افغان را به تن داشتند، ربوده شدند.

لازم به ذکر است که حدود نه ماه پیش این دانشگاه نشانه یک حملۀ مرگبار تروریستی نیز قرار داده شد که در آن ده ها تن کشته و زخمی گردیدند.

انتهای پیام/
برای اطلاع از آخرین اخبار افغانستان به کانال تلگرامی ما بپیوندید

واژه های کلیدی: دانشگاه | امریکایی | افغانستان | دانشگاه امریکایی افغانستان | گروه طالبان | استادان ربوده شده | حوزه افغانستان | باشگاه خبرنگاران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog