های cherubic آموزش شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار

های cherubic: آموزش شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروند خبرنگار درگیری شدید شمشیرزن قهوه منزل بابل سلاح سرد

گت بلاگز اخبار بین الملل منتظر اقدام بعدی پوجدمون هستیم / اسپانیا

وزیر امور خارجه اسپانیا امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد،‌ در صورت اعطای پناهندگی سیاسی از سوی بروکسل به کارلس پوجدمون، رهبر برکنار شده است کاتالونیا از این اتفاق شگفت

منتظر اقدام بعدی پوجدمون هستیم / اسپانیا

اسپانیا: منتظر اقدام بعدی پوجدمون هستیم

عبارات مهم : اروپا

وزیر امور خارجه اسپانیا امروز (سه شنبه) اعلام کرد، در صورت اعطای پناهندگی سیاسی از سوی بروکسل به کارلس پوجدمون، رهبر برکنار شده است کاتالونیا از این اتفاق شگفت زده خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، دولت مادرید در جریان مناقشه بر سر همه پرسی استقلال کاتالونیا تا امروز دست اوج را پیدا کرده است.

منتظر اقدام بعدی پوجدمون هستیم / اسپانیا

روز دوشنبه مقاومت مقام های کاتالونیا در برابر اعمال حاکمیت مستقیم مادرید دچار از هم گسیختگی شدند. رهبران جدایی طلب کاتالونیا اکنون دچار اغتشاش هستند و توجه همه معطوف به انتخابات زودهنگام تعیین شده است به وسیله مادرید جهت 21 دسامبر شده است است.

قرار است پوجدمون امروز (سه شنبه) بیانیه ای را از بلژیک که اخیرا به آن سفر کرده، منتشر کند.

وزیر امور خارجه اسپانیا امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد،‌ در صورت اعطای پناهندگی سیاسی از سوی بروکسل به کارلس پوجدمون، رهبر برکنار شده است کاتالونیا از این اتفاق شگفت

هرگونه درخواست او جهت پناهندگی در بلژیک می تواند مناقشه ای را میان این دو کشور عضو اتحادیه اروپا به وجود آورد ولی آلفونسو داستیس، وزیر امور خارجه اسپانیا دورنمای این مناقشه را کم اهمیت دانست.

او گفت: ما فعلا اطمینانی از کاری که او قرار است انجام دهد نداریم. با توجه به اوضاع حق پناهندگی در اروپا ممکن است کمی (از بابت اعطای پناهندگی) شگفت زده شویم ولی کارها پوجدمون به آسانی قابل آینده نگری نیست. هرگونه تصمیمی جهت این پناهندگی به عهده دادگاه های بلژیک است نه دولت این کشور. اگر بلژیک به پوجدمون پناهندگی بدهد دیگر اوضاع عادی نخواهد بود. بعد فعلا بگذارید از این عنوان صرف نظر کنیم.

واژه های کلیدی: اروپا | بلژیک | اسپانیا | اسپانیا | پناهندگی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog