های cherubic آموزش شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار

های cherubic: آموزش شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروند خبرنگار درگیری شدید شمشیرزن قهوه منزل بابل سلاح سرد

گت بلاگز اخبار اجتماعی پیش‌بینی بارش برف و باران جهت اغلب مناطق کشور و پایتخت کشور عزیزمان ایران

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از بارش برف و وزش باد شدید، پدیده کولاک برف و لغزندگی جاده‌ها جهت مناطق کوهستانی در دو روز آینده خبر داد. 

پیش‌بینی بارش برف و باران جهت اغلب مناطق کشور و پایتخت کشور عزیزمان ایران

پیش بینی بارش برف و باران جهت اغلب مناطق کشور و تهران

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از بارش برف و وزش باد شدید، پدیده کولاک برف و لغزندگی بزرگراه ها جهت مناطق کوهستانی در دو روز آینده خبر داد.

احمد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی با فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور، گفت: روز پنج شنبه در شمال غرب، غرب، استان های واقع در جنوب ارتفاعات البرز، استان های واقع در سواحل دریای خزر و بعضی نقاط مرکز، جنوب غرب و جنوب کشور بارش باران و برف، وزش باد در بعضی ساعات وزش باد شدید و کم کردن دما رخ خواهد داد که در مناطق جنوبی تر، گاهی همراه با رعد و برق خواهد بود.

پیش‌بینی بارش برف و باران جهت اغلب مناطق کشور و پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی با اشاره به شدت بارش ها در این روز در غرب کردستان، بعضی نقاط استان های کرمانشاه و ایلام، شمال خوزستان، استان های لرستان، گیلان و غرب مازندران اظهار کرد: روز جمعه فعالیت این سامانه عمدتا در سواحل شرقی خزر و شمال شرق کشور خواهد بود و جهت شرق کشور نیز بارش پراکنده آینده نگری می شود. شدت بارش در این روز در شرق مازندران، استان گلستان و خراسان شمالی هست. این سامانه آخرهای روز جمعه به تدریج از کشور خارج می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی جهت روز پنج شنبه و جمعه وزش باد شدید در غالب مناطق کشور به خاص در نیمه شرقی آینده نگری کرد و افزود: وزش باد در نیمه شرقی همراه با گرد و خاک خواهد بود. همچنین دریای خزر در روزهای پنج شنبه و جمعه و خلیج فارس روزهای جمعه و شنبه مواج آینده نگری می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از بارش برف و وزش باد شدید، پدیده کولاک برف و لغزندگی جاده‌ها جهت مناطق کوهستانی در دو روز آینده خبر داد. 

وظیفه در ادامه تصریح کرد: مورد نیاز به ذکر است به باعث وزش باد شدید بر روی عراق، روز پنج شنبه پدیده باد و گرد و خاک در استان های واقع در جنوب غرب از جمله ایلام و خوزستان دور از انتظار نیست.

وی همچنین راجع به اوضاع هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اوضاع هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز نیمه ابری تا تمام ابری، همراه با بارش باران و برف و وزش باد و در آخرهای وقت با وزش باد شدید همراه خواهد بود. همچنین در روز جمعه هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران کمی ابری، همراه با وزش باد و در بعضی ساعات همراه با وزش شدید و در روز شنبه نیز ابری و با وزش باد خواهد بود. بیشینه هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز جمعه 5 درجه و کمینه آن 2 خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | باران | همراه | هوای پایتخت | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog